×
KURUMSAL Biz Kimiz Sertifikalarımız MAGİXCUP' u Yakından Tanıyın Avantajlarımız Foto Galeri KATALOGUMUZ ÜRÜNLERİMİZ GOLD KAHVE 2'Sİ 1 ARADA KAHVE 3'Ü 1 ARADA KAHVE SİYAH ÇAY YEŞİL ÇAY GOLD KAHVE İLETİŞİM
SİHİRLİ BARDAĞI YAKINDAN TANIYIN | Kahve ve Çay

SİHİRLİ BARDAĞI YAKINDAN TANIYIN

ANASAYFA SİHİRLİ BARDAĞI YAKINDAN TANIYIN

ANASAYFA SİHİRLİ BARDAĞI YAKINDAN TANIYIN

SİHİRLİ BARDAKTA KAHVE VE ÇAY KEYFİ 

MagiXCup, en iyi kahve ve çayı karton bardağın içinde buluşturan devrim niteliğinde bir buluştur. Artık dökme kahve ve sallama çay dönemi geride kalıyor. Çünkü çay ve kahveler karton bardağın zemininde hazır olarak bekliyor; üzerinde ise filtre var. Siz sadece bardağa sıcak su dökün ve karıştırın. Anında, taze ve lezzetli 5 ayrı  içeceğiniz hazır. Kahve ve çaylarımız en kaliteli ürünlerden seçilirken, bardaklarımız da çevre ve sağlığınız için güvenli olan yüksek kaliteli selülozdan yapılmıştır. Sıcak içecek sektörüne yeni bir soluk getiriyoruz. MagiXCup’u artık hayatınızda yer açın. Biz artık bir dünya markasıyız. 

Sihirli Bardağı Yakından Tanıyalım

Sihirli bardağı yakından tanıyın

Kahvelerimizi ve çaylarımızı özel bir teknoloji ile karton bardağın zeminine koyup üzerini filtre ile kapattık. Sizin tek ihtiyacınız olan sıcak su!

Sıcak suyu dök, karıştır ve iç.

 

NASIL BİR BARDAK?

Bardaklarımız yüksek kalitede sızdırmaz özelliğine sahip olup, Dünya Gıda Kodeksi'nin sıcak içecek tüketime uygun şekilde yüksek kalite ve temizlik kriterleri dikkate alınarak özel olarak üretilmektedir. Bardak ölçülerimiz 7 Oz (200 ml, 200mm) boyutunda olup, alt alanı mevcut market bardaklarından 3 mm. daha büyüktür. Bardaklarımız el yakmak kalınlıkta ve ısıya dayanıklıdır. Standart 4.2 bardaklardan farklı olarak 5.2 gr. ağırlığında MagiXCup’a tahsisli özel üretimdir. Bardaklarımız sıcak su ile temas ettiğinde koku oluşturmaz; tat değişimi yapmaz. Bardaklarımız mikrodalgada pişirilmek için uygun değildir. Logo ve desen basımı için sadece bardağın dış yüzeyinde çevreyi ve sağlığı korumak adına "su bazlı" boyalar kullanılmıştır.

 

NASIL BİR KÂĞIT?

Bardaklarımız en kaliteli %100 saf selülozdan üretilmiş % 100 yerli kâğıttan yapılmaktadır. Ayrıca Dünya Gıda Kodeksi hijyen şartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Karton bardaklarımızda optik beyazlatıcı kullanılmamaktadır. Karton bardaklarımız çevre dostudur ve geri dönüşüme uygundur.

 

NASIL BİR KAHVE/ÇAY?

Ürünlerimiz Dünya Gıda Kodeksi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemine uygun olarak üretilmekte olup, TPE ve WIPO patentleri ile korunmaktadır. Ürünlerimizde özenle harmanlanmış %100 doğal Karadeniz İlk Hasat Çayı kullanıyoruz. Kahve çeşitlerimizin üretiminde ise Brezilya’dan özel olarak ithal ettiğimiz kaliteli ve mis kokulu kahveler kullanıyoruz. Ürünlerimiz dolum sonrası Dünya Gıda Kodeksi standartlarına uygun olarak nem ve hava almayacak şekilde ambalajlanmaktadır. Ürünlerimiz poşetinden çıkarıldıktan nemli ortamlarda 5 günde, kurak yerlerde ise 15 gün içerisinde tüketilmelidir. 

 

NASIL BİR FİLTRE?

Bardağın içerisinde ürünlerin üzerini kapattığımız filtreler anti bakteriyeldir. Bu özellik, ürünlerimizi çay poşeti filtrelerinden önemli ölçüde daha güvenli hale getirmektedir. Filtrelerimiz, herhangi bir biyolojik veya kimyasal yapıştırıcı kullanılmasını gerektirmeyen, ayrılmayı veya yırtılmayı imkânsız hale getiren benzersiz bir teknoloji kullanılarak bardaklara ısı ve titreşim kullanılarak monte edilmektedir. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, yaptığı analizlerle filtrelerin yapıştırılmasında zararlı bir madde olmadığını raporlarıyla ortaya koymuştur.

 

 

Kahve ve Çay
YENİ NESİL
ÇAY & KAHVE ÇEŞİTLERİ
+90 532 589 53 30