×
KURUMSAL Biz Kimiz Sertifikalarımız MAGİXCUP' u Yakından Tanıyın Avantajlarımız Foto Galeri KATALOGUMUZ ÜRÜNLERİMİZ GOLD KAHVE 2'Sİ 1 ARADA KAHVE 3'Ü 1 ARADA KAHVE SİYAH ÇAY YEŞİL ÇAY GOLD KAHVE İLETİŞİM
BİZ KİMİZ | Kahve ve Çay

BİZ KİMİZ

ANASAYFA BİZ KİMİZ

ANASAYFA BİZ KİMİZ

 

Kurumsal 


MagiXCup, bir HCH Trade markasıdır. Şirketimiz 2010'lu yıllarda bir aile işletmesi olarak kurulmasına karşın yeni girişimler ve güç birlikteliklerimiz, ticari işletmemizi yeni bir aşamaya getirdi.

2023 yılı itibari ile HCH Global Danışmanlık Gıda Madencilik İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi ismi ile bizim yüzyılımız da başlamış oldu. MagiXCup markası ile yeni dönemde, yeni nesil içecek sektörüne yön vermeyi hedefledik. İnovatif, sağlıklı, pratik ve ekonomik ürünlerimiz sayesinde Kahve ve Çay sektöründe artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Lütfen MagiXCom markalı ürünlerimize hayatınızda yer açın. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 

Vizyonumuz ;  Hizmet verdiğimiz sektörlerde ve faaliyet alanlarında, değer yaratan, sorunlara çözümler üreten, geleceği yakalayan bir şirket olmak.

 

Misyonumuz; Müşterilerimizin taleplerini zamanında, en uygun fiyat ve en yüksek kalitede karşılamak. İnsanlığa faydalı olabilmek.

Kahve ve Çay
YENİ NESİL
ÇAY & KAHVE ÇEŞİTLERİ
+90 532 589 53 30