×
KURUMSAL Biz Kimiz Sertifikalarımız MAGİXCUP' u Yakından Tanıyın Avantajlarımız Foto Galeri KATALOGUMUZ ÜRÜNLERİMİZ GOLD KAHVE 2'Sİ 1 ARADA KAHVE 3'Ü 1 ARADA KAHVE SİYAH ÇAY YEŞİL ÇAY GOLD KAHVE İLETİŞİM
AVANTAJLARIMIZ | Kahve ve Çay

AVANTAJLARIMIZ

ANASAYFA AVANTAJLARIMIZ

ANASAYFA AVANTAJLARIMIZ

 Doğal, Pratik, Sağlıklı, Ekonomik, Çevre Dostu

Ürünlerimiz, çabuk hazırlanabilmeleri, pratik olmaları, her zaman taze olmaları ve saklama kolaylıkları nedeniyle hem bireysel ve hem de kurumsal müşterimiz tarafından talep edilmektedir. Ayrıca Doğal, Pratik, Sağlıklı, Ekonomik ve Çevre Dostu olması sebebiyle de tercih sebebidir.

Neden MagiXCup’u seçmeliyim?

MagiXCup sadece bir bardak değil, tek kullanımlık bardak sorununa sürdürülebilir bir çözüm. MagiXCup'ı kullanarak atıkları azaltır ve çevrenin korunmasına yardımcı olursunuz. Her küçük adımın daha yeşil bir gelecek için önemli olduğuna inanıyor ve sizi bu yolculukta bize katılmaya davet ediyoruz. MagiXCup ile olumlu bir etki yarattığınızı bilerek sıcak içeceğinizin keyfini suçluluk duymadan çıkarabilirsiniz.

 

Yeni bir dönem başlıyor!

Artık sallama çay ve dökme poşet kahve dönemi tarihe karışacak. En iyi çay ve kahveler, doğru lezzeti sunmak için optimum miktarda özel teknoloji ile bardakta hizmetinize sunulmaktadır.

Ürünlerimiz  %100 geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiştir; atık olarak asla doğaya zarar vermez. Saf kağıt bardaklarımıza su dispersiyonları uygulanır. Bardaklar, bu reçine bazlı dispersiyon ile nem girişine karşı korunur. Bu örtü doğada tamamen bozulur. Bardaklar kullanımdan sonra kullanılmış kâğıtlarla birlikte geri dönüşüme gönderilebilir. 

Kahve ve Çay
YENİ NESİL
ÇAY & KAHVE ÇEŞİTLERİ
+90 532 589 53 30